DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYCE

tel. 42 689 20 50
fax 42 689 20 60
info@poltel.com.pl
pon-pią 8:00-16:00

Zapytania ofertowe:
Po złożeniu zapytania ofertowego przygotujemy dla Ciebie specjalne rabaty i upusty w zależności od ilości produktów, które potrzebujesz u nas zamówić oraz Twojego historii współpracy z naszą firmą
0,00
Jesteś tutaj:  strona główna Aktualności › Miedziany system okablowania strukturalnego 3M Violition™


Aktualności Powrót do listy aktualności

Miedziany system okablowania strukturalnego 3M Violition™
Dodano:

Zapewnia pewną transmisję danych w oparciu o istniejące standardy, jak również umożliwia łatwą migrację w kierunku zastosowań szerokopasmowych. Różnorodność łatwych w montażu beznarzędziowych (system „one-click”) i innowacyjnych rozwiązań połączeniowych, zapewniających wysoką wydajność i pewność systemu w kategorii 5e, 6 oraz 6A.

 

Fiber Zlacza RJ-45

Złącza RJ-45 kat. 5e i 6

Rewolucyjne małogabarytowe złącze miedziane 3M™ RJ45 zapewnia proste rozwiązania zakończeniowe i wysoką niezawodność połączenia. Złącza RJ45 dostępne są w kategorii 5e i 6 w wersji:
• UTP (nieekranowane),
• FTP (z drutem uziemiającym),
• STP (z pełnym ekranem wykonanym z plecionki lub folii).
Złącza posiadają popularny standard montażu umożliwiający mocowanie w ogólnodostępnym standardzie osprzętu elektroinstalacyjnego Mosaic 45. Instalacja odbywa się bez użycia narzędzi (technologia „one-click). Złącza RJ45 3M™ mogą być wykorzystane zarówno do połączeń telefonicznych jak i komputerowych, nie powodując odkształcania się skrajnych pinów. Zaletą rozwiązania jest możliwość wielokrotnego użycia - gwarantujemy do 100 razy ponownego zarobienia złącza. Uzupełnienie stanowi system oznaczników kolorowych (6 kolorów) na patch panel w części dystrybucyjnej jak i na adaptery w części abonenckiej.

Kable kat 5e, 6, 7

Kable kat. 5e, 6, 7

Pełen zakres kabli instalacyjnych kat.5e 6, i 7 kable 100Ω dla osiągnięcia łącza w klasie D (Kat.5e), E (Kat.6) (ISO/IEC 11801, EN50173 lub TIA/EIA-568) oraz EA z różnym poziomem zabezpieczenia (UTP, FTP, SFTP, FFTP).
Kable 100Ω są zalecane do transmisji danych z dużą szybkością wewnątrz lokalnych sieci komputerowych LAN okablowania horyzontalnego na środkowym poziomie krosowania i w panelach połączeniowych dla zakresu częstotliwości od 100 do 250 MHz i impedancji 100Ω.
Kable dostępne są w powłoce PVC lub LSOH, w różnych długościach.

Kable krosowe miedziane

Kable krosowe

Kable krosowe Volition™ Kat. 5e, RJ45 (100Ω) używane do połączenia paneli krosowych z urządzeniami aktywnymi lub terminali z gniazdami naściennymi. W zależności od indywidualnych wymagań odnośnie wpływu zakłóceń elektromagnetycznych dostępne są różne wersje kabli krosowych (UTP/FTP/SFTP w powłoce PVC/LSOH) w różnych długościach (od 0,5m do 20m). Każdy kabel może być użyty do każdego modułu RJ45.
Kable krosowe 3M™ Kat.6 RJ45 odpowiadają normom EN50173, ISO 11801 lub TIA/EIA-568 dla kanału E.

Panele krosowe miedziane

Panele krosowe miedziane

Panele krosowe Serii K zaprojektowane zostały w najbardziej popularnym formacie modułowym. Niewyposażone panele 19”, dostępne są w kolorach czarnym i aluminiowym, w wersjach 16-48 portów.
Wszystkie gniazda mają dodatkowo wbudowaną pokrywkę zabezpieczającą przed kurzem. W wersji klasycznej, tacka kablowa i możliwość uziemienia zapewniają szybkie i solidne przytwierdzanie trzech rodzajów kabli: UTP, FTP (z drutem uziemiającym) i STP (z 360º ekranem foliowym lub plecionkowym). Odpowiednie rozmieszczenie gniazd zapobiega powstawaniu interferencji pomiędzy nimi.

Powrót do listy aktualności