DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYCE

tel. 42 689 20 50
fax 42 689 20 60
info@poltel.com.pl
pon-pią 8:00-16:00

Zapytania ofertowe:
Po złożeniu zapytania ofertowego przygotujemy dla Ciebie specjalne rabaty i upusty w zależności od ilości produktów, które potrzebujesz u nas zamówić oraz Twojego historii współpracy z naszą firmą
0,00
Jesteś tutaj:  strona główna Aktualności › Systemy oznakowania i lokalizacji infrastruktury podziemnej


Aktualności Powrót do listy aktualności

Systemy oznakowania i lokalizacji infrastruktury podziemnej
Dodano:


W dobie ostrej konkurencji na rynku usług telekomunikacyjnych bardzo istotna jest szybkość usuwania awarii, w lokalizowaniu których nieodzowne stały się nowoczesne urządzenia lokalizacyjne. Inteligentne, niezawodne i łatwe w obsłudze przenośne urządzenia z rodziny Dynatel™ lokalizują uszkodzenia, które mogą wystąpić w liniach naziemnych i podziemnych. Bez skomplikowanych pomiarów i wyliczeń można precyzyjnie określić trasę, głębokość położenia kabla oraz miejsce, rodzaj i zakres uszkodzenia. Urządzenia dostosowane są do pracy w terenie, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i uderzenia, lekkie i łatwe w transporcie.


Lokalizatory znaczników, rur, kabli i uszkodzeń kabli

Lokalizator Dynatel™ umożliwia szybką i precyzyjną lokalizację tras oraz uszkodzeń kabli telekomunikacyjnych i energetycznych, lokalizację rur gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, a także pomiar głębokości zakopania instalacji. Dynatel™ jest wykorzystywany również do lokalizacji elektronicznych znaczników EMS i EMS-iD, służących do oznakowania podziemnej infrastruktury. Urządzenie może współpracować z odbiornikami GPS i ułatwiać tworzenie map cyfrowych. 


Znaczniki elektromagnetyczne EMS

Oferujemy szeroką gamę znaczników: podpowierzchniowe, mini, kuliste, pełnozakresowe.
Znaczniki elektromagnetyczne programowalne EMS-iD

Oznaczone są indywidualnym 10-cyfrowym numerem identyfikacyjnym, który jest na stałe zakodowany w układzie elektronicznym umieszczonym we wnętrzu znacznika.Materiały do pobrania:

KATALOG "Szybka i dokładna identyfikacja podziemnych instalacji"

Instrukcja techniczna znaczników EMS i EMS-iD

Ulotka dot. znaczników ID

Powrót do listy aktualności