Dostawca w Telekomunikacji i Teleinformatyce

Lista zapytań

EMS 1428-XR/iD Znacznik kulisty (do 1.2 m) fioletowy - Energetyka/ Ciepłownictwo/Inne o zwiększonej pojemności pamięci

Symbol produktu
80611142227
szt.
string(36) "57b7053efe6da5d2e03f4255eca0cf77.jpg"
Czas wysyłki:
1-2 dni

PLIKI DO POBRANIA

  • Pełna charakterystyka
  • Więcej informacji

 Znaczniki kuliste o zwiększonym zasięg. Posiadają mechanizm samopoziomujący, który zapewnia precyzyjne, poziome umiejscowienie znacznika, bez względu na jego sposób umieszczenia pod ziemią, dzięki czemu ułatwia precyzyjną lokalizację podziemnych instalacji.

Znaczniki kuliste 3M zapewniają łatwe oznaczanie podziemnych linii ogólnego użytku na głębokości do 1,2 metra. Tak jak w przypadku pasywnych znaczników, znaczniki ID zapewniają precyzyjną identyfikację podziemnych linii ogólnego użytku, pomagając ograniczyć ryzyko przypadkowego naruszenia innych podziemnych instalacji. Znaczniki ID można zaprogramować w taki sposób, aby uwzględniały określone dane klienta, takie jak właściciel obiektu, rozmiar przewodu, data umieszczenia oraz inne istotne informacje. Informacje te można sprawdzać i zmieniać za pomocą lokalizatorów 3M z funkcją ID. Wszystkie te czynności nie wymagają doprowadzania zasilania z zewnątrz. Produkt posiada również wodoodporną polietylenową osłonę odporną na działanie substancji mineralnych, chemicznych oraz ekstremalne temperatury, które często występują pod ziemią.

Cechy:

  • Przystosowany jest do umiejscowienia na głębokości 120cm
  • Znacznik ID umożliwia zaprogramowanie danych klienta
  • Znacznik kulisty ma średnicę 10,4 cm i konstrukcję samopoziomującą
  • Kula zawiera mieszaninę wody z glikolem propylenowym, która łatwo ulega biodegradacji w środowisku naturalnym, nie jest szkodliwy dla ludzi i zwierząt
  • Pozytywna identyfikacja podziemnych obiektów wszystkich instalacji
Więcej informacji
Jednostka miary szt.
Czas wysyłki 1-2 dni
Producent 3M