DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYCE

tel. 42 689 20 50
fax 42 689 20 60
Biuro czynne
pon-pią 8:00-16:00

Zapytania ofertowe:
Po złożeniu zapytania ofertowego przygotujemy dla Ciebie specjalne rabaty i upusty w zależności od ilości produktów, które potrzebujesz u nas zamówić oraz Twojego historii współpracy z naszą firmą
0,00
Jesteś tutaj:  strona główna Technologie › System okablowania 3M VOLITION

System okablowania 3M VOLITION

Wraz ze wzrostem prędkości przesyłu danych w sieci użytkownicy zaczynają domagać się większej elastyczności sieci pasywnych, które muszą być łatwe w instalacji i utrzymaniu, a oprócz tego przygotowane do większych wymagań w przyszłości. Oferujemy kompletne systemy okablowania miedzianego i światłowodowego do przesyłu danych, zapewniające swobodę w projektowaniu i optymalizacji sieciowej architektury.

Zapewniamy wsparcie oraz fachową pomocą techniczną w czasie trwania całego projektu - od etapu projektowania sieci do zakończenia jej budowy. Rozwiązania 3M pozwalają w pełni wykorzystać możliwości sieci miedzianych oraz światłowodowych naszych Klientów.

25-letnia gwarancja na system Volition™ 
3M Telekomunikacja oferuje bezpłatną, rozszerzoną 25-letnią gwarancję systemową na wszystkie elementy systemu 3M Volition ™. Gwarancja dotyczy sieci strukturalnych miedzianych i światłowodowych wybudowanych wyłączenie z elementów 3M Volition™ oraz obowiązuje tylko wtedy gdy projekt oraz instalacja sieci została wykonana przez Certyfikowanego Projektanta (AD) systemu 3M Volition™ oraz Certyfikowanego Instalatora (AI) systemu 3M Volition™. Gwarantujemy, że wymagania transmisyjne zainstalowanego systemu będą zgodne z normami ISO/IEC, serią EN50173 oraz serią ANSI/TIA-568-C bez względu na aplikację jaka będzie wykorzystywana.