DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Opcje przeglądania

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

Centrix - Moduły

  • Strona:
  • 1
  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Moduły światłowodowe Centrix to zaawansowane rozwiązania technologiczne przeznaczone do wykorzystania w szerokopasmowych sieciach telekomunikacyjnych. Stanowią one kluczowy element infrastruktury niezbędny do przesyłania danych z wykorzystaniem technologii światłowodowej.

Światłowodowe moduły Centrix charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością oraz długą żywotnością, co sprawia, że są one cenione przez profesjonalistów w branży telekomunikacyjnej. Centrix moduły światłowodowe są kompatybilne z różnymi typami złączy, w tym popularnymi LC UPC front, co ułatwia ich integrację w różnorodnych środowiskach sieciowych.

Każdy moduł światłowodowy Centrix został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej przepustowości i minimalizacji strat sygnału. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem internetowym, niezależnie od obciążenia sieci. Wysoka prędkość transmisji danych jest możliwa dzięki zastosowaniu włókien jednomodowych i wielomodowych, które są podstawą każdego modułu.

Centrix moduły światłowodowe są także kompatybilne z szeroką gamą urządzeń sieciowych, co ułatwia integrację i rozbudowę istniejących systemów. Ich elastyczność i skalowalność sprawiają, że są one idealnym wyborem dla rozwijających się sieci, zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Modular cassette design pozwala na łatwą konfigurację i dostosowanie do specyficznych potrzeb klienta.

Centrix system jest znany ze swojej kompatybilności z różnymi technologiami transmisji światłowodem, w tym z modułami SFP i rozwiązaniami WDM multiplexer. Dzięki temu możliwa jest efektywna i ekonomiczna rozbudowa infrastruktury sieciowej. Producent Corning Optical Communications, będący liderem w branży, zapewnia najwyższą jakość i niezawodność tych komponentów.

Max. dystans, jaki mogą pokonać sygnały światłowodowe z modułów Centrix, jest imponujący, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla długodystansowych połączeń sieciowych. Kompatybilność z różnymi systemami i urządzeniami sieciowymi, w tym z popularnymi MPO adapters, sprawia, że moduły te są wszechstronne i mogą być stosowane w różnorodnych aplikacjach telekomunikacyjnych.

Transmisja światłowodem za pomocą modułów światłowodowych Centrix gwarantuje nie tylko wysoką prędkość transmisji, ale również niezrównaną jakość sygnału. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, takich jak design adapter i LC UPC front, moduły te zapewniają wyjątkową efektywność i są łatwe w instalacji oraz konserwacji.

Centrix moduły światłowodowe są również znane ze swojej zdolności do obsługi różnorodnych aplikacji telekomunikacyjnych. Od prostych połączeń biurowych po złożone sieci korporacyjne i centra danych, te moduły światłowodowe są wszechstronne i mogą być dostosowane do każdego środowiska sieciowego. Ich kompatybilność z różnymi standardami i protokołami sieciowymi sprawia, że są one niezastąpione w nowoczesnych instalacjach telekomunikacyjnych.

Włókna jednomodowe i wielomodowe używane w modułach światłowodowych Centrix są kluczowe dla zapewnienia maksymalnej wydajności i minimalizacji zakłóceń. Dzięki temu, nawet przy maksymalnym dystansie transmisji, sygnał pozostaje stabilny i wolny od zakłóceń. To sprawia, że moduły te są idealne do zastosowań wymagających długiego zasięgu i wysokiej przepustowości.

Producent Corning Optical Communications, będący liderem w dziedzinie rozwiązań światłowodowych, zapewnia, że każdy moduł światłowodowy Centrix jest wykonany z najwyższą starannością i precyzją. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt najwyższej jakości, który spełni ich oczekiwania w zakresie niezawodności i wydajności.

Podsumowując, moduły światłowodowe Centrix to nie tylko zaawansowane technologicznie komponenty, ale również kluczowe elementy w budowie nowoczesnych, efektywnych i niezawodnych sieci telekomunikacyjnych. Ich wszechstronność, kompatybilność z różnymi systemami i urządzeniami, a także wysoka prędkość transmisji sprawiają, że są one niezastąpione w każdej infrastrukturze sieciowej.

Producenci

Wszystkie marki »