DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

Dodano produkt do listy

Multiplexery elektryczne

  • Strona:
  • 1
  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Multiplekser cyfrowy wyposażony dodatkowo w port elektryczny. Umożliwia przetwarzanie sygnału liniowego z postaci elektrycznej na optyczną i z optycznej na elektryczną.

Moduł multipleksera jest kluczowym elementem w multiplekserach analogowych oraz multiplekserach cyfrowych. Typy multiplekserów różnią się w zależności od ich zastosowania, na przykład multiplekser analogowy światłowodowy jest stosowany w sieciach światłowodowych, natomiast multiplekser elektroniczny jest częściej wykorzystywany w elektronice cyfrowej.

Multipleksery (MUX) mogą pracować w różnych standardach, takich jak MUX TDM over IP, który umożliwia transmisję danych za pomocą technologii TDM (Time Division Multiplexing) przez sieci IP. W przemyśle często stosuje się multiplekser produktów, który integruje różne sygnały lub dane z wielu źródeł.

Współczesne multipleksery sterowane oferują zaawansowane funkcje, takie jak przełączanie wysokiej prędkości i sterowane selektory cyfrowe. Są one niezbędne w aplikacjach wymagających szybkiego przetwarzania sygnału, jak na przykład w multiplekserze wideo czy multiplekserze NMEA. Ponadto, w przemyśle wykorzystuje się multipleksery HART, które pozwalają na komunikację w oparciu o protokół HART.

Oprócz standardowych zastosowań w systemach komunikacji, multipleksery elektryczne są również wykorzystywane w aplikacjach przemysłowych, gdzie ważna jest przełącznik analogowy i selektory danych. Obsługa różnych protokołów, takich jak protokół Modbus RTU, jest również istotna, co pozwala na integrację z różnymi urządzeniami poprzez port elektryczny lub inny interfejs komunikacyjny.

Producenci

Wszystkie marki »