Dostawca w Telekomunikacji i Teleinformatyce

Lista zapytań

Spawarka światłowodowa Ultipulse FSP-UP60 / w cenie obcinarka do włókien światłowodowych (FCV-UP50)

Symbol produktu
FSP-UP60
szt.
string(114) "/s/p/spawarka-swiatlowodowa-ultipulse-fsp-up60-w-cenie-obcinarka-do-wlokien-swiatlowodowych-fcv-up50-_0_f65a4e.jpg"

PLIKI DO POBRANIA

  • Pełna charakterystyka
  • Więcej informacji

Polska wersja językowa rozwiązuje problemy klientów związane z użytkowaniem i obsługą spawarki.

Pełny polski interfejs użytkownika pozwala uniknąć problemów ze zrozumienia komunikatów, natomiast rozszerzone sekcje opisujące "krok po kroku" takie czynności jak kalibracja, czyszczenie elektrod i soczewek oraz ustawienie ostrości kamer znaczenie ułatwiają codzienną obsługę.

Wyjątkowo kompaktowa i lekka spawarka FSP-UP60H oferuje najnowszą technologię spawania włókien z centrowaniem do rdzenia. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu obrazu oraz procesowi centrowania do rdzenia pozwala na automatyczne wykonanie spawu o doskonałych parametrach. Wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD jest obrotowy i zapewnia doskonałą widoczność położenia spawanych włókien i rdzeni. Urządzenie jest lekkie, zasilane z wewn. akumulatora i zewnętrznego zasilacza AC. Spawarka bardzo dobrze nadaje się do wszystkich instalacji telekomunikacyjnych, telewizji kablowej i przemysłowej CCTV.

Jednostka ta posiada duży, ponad 5-calowy wyświetlacz z przyjazną użytkownikowi nawigacją po menu.

Zestaw standardowy jest domyślnie wyposażony w precyzyjną obcinarkę do włókien, stripper Clauss, zapasową parę elektrod, zasilacz sieciowy, oprogramowanie do transmisji wyników do PC poprzez USB i mocną walizkę transportową.FSPU

Więcej informacji
Opiekun produktu PM1-Telekomunikacja 42 689-20-56
Jednostka miary szt.
Producent ULTIPULSE