DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tyś produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Filtry

Rozwiń
  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

Gniazda i moduły kategorii 6

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Gniazda i moduły kat. 6﹘jakość i wydajność

Gniazda i moduły kategorii 6 stosuje się tam, gdzie wymagana jest szybka transmisja danych, np. w przedsiębiorstwach. Infrastruktura sieciowa tej kategorii jest w stanie zaoferować dwukrotnie szersze pasmo niż wcześniejsze systemy okablowania jak 5e. Współczynnik PSACR dla kategorii 6 jest dodatni i wynosi powyżej 200 MHz. Jest to stosunek tłumienności do przesłuchu, czyli porównanie tłumienności regularnego sygnału i sygnałów zakłóconych przesłuchem do innej pary po stronie odbiornika.

Gniazdo kat. 6 ma lepsze parametry tłumienia odbicia, dzięki którym mogą działać tak szybkie aplikacje dwubiegunowe, jak Gigabit Ethernet. Świetnie nadaje się do ruchu sieciowego na średnim poziomie. Jest droższe od gniazd kategorii 5e, które także obsługują 1 Gigabit Ethernet. Jednak opłaca się je stosować, bo obsługuje go z wyższym poziomem zapasu. Zaleca się je do tworzenia instalacji w nowobudowanych budynkach jak bloki mieszkalne czy biurowce.
Gniazda komputerowe kategorii 6 można podzielić na:

  • natynkowe,
  • podtynkowe.

Gniazdo RJ45 kat. 6 natynkowe może być stosowane np. do zakańczania przewodów prowadzonych z rozdzielni. Jest pasywnym elementem okablowania strukturalnego. Zostało zaprojektowane z przeznaczeniem do wykorzystania w szybkich sieciach teleinformatycznych. Może być wyposażone w jeden lub kilka portów.

Gniazdo RJ45 kat. 6 podtynkowe to produkt niezbędny do budowy profesjonalnej sieci komputerowej LAN. Sprzedawane jest w komplecie ze śrubkami montażowymi o odpowiednim rozmiarze, co ułatwia instalację podtynkową. Posiada otwory montażowe o typowym rozstawie i może być montowane w standardowych puszkach elektroinstalacyjnych.

Do gniazd kat. 6 powinno się stosować kompatybilne z nimi moduły kat. 6, aby zapewnić prawidłowe działanie sieci.

Poltel – dostawca urządzeń teleinformatycznych i telekomunikacyjnych

Firma Poltel to sprawdzony i wiarygodny dostawca z wieloletnim doświadczeniem w branży. Współpracuje z wieloma producentami i dystrybutorami urządzeń uznanych marek. Oprócz gniazd RJ45 kat. 6 i modułów kat. 6 posiada kompleksową ofertę produktów do budowy sieci tej kategorii m.in. okablowanie strukturalne 6 czy path panel 6. Zapraszamy do sprawdzenia oferty. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

Producenci

Wszystkie marki »

ul. Olechowska 84,
92-403 Łódź

NIP: 728-283-48-13
REGON: 382169303

tel. (+42) 689 20 50
fax. (+42) 689 20 60

info@poltel.com.pl

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.