DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Opcje przeglądania

  • CPR
  • zastosowanie
  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

J-D(ZN)H Kable światłowodowe wewnątrz obiektowe

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Pytania i odpowiedzi:

1. Dlaczego kable światłowodowe wewnątrz obiektowe J-D(ZN)H są używane wewnątrz budynków?

Kable światłowodowe wewnątrz obiektowe J-D(ZN)H są używane wewnątrz budynków ze względu na ich wytrzymałość i bezpieczeństwo. Wypełnienie włókien w rurze luźnej zapewnia ochronę dla włókien, zwiększając ich żywotność i niezawodność. Wzmocnienie niemetaliczne z aramidu zapewnia dodatkową ochronę przed naciskiem i ściskaniem, które mogą wystąpić wewnątrz budynków. Kabel jest także wolny od halogenów, co oznacza, że w przypadku pożaru nie emituje toksycznych gazów.

2. Jaki jest zakres zastosowań kabli J-D(ZN)H?

Kable J-D(ZN)H są często używane w budynkach komercyjnych i mieszkalnych, a także w innych obiektach, gdzie bezpieczeństwo pożarowe jest ważne. Są one szczególnie przydatne tam, gdzie wymagana jest wysoka przepustowość danych, takich jak centra danych, sieci LAN, telekomunikacja, systemy nadzoru wizyjnego i wiele innych zastosowań.

3. Czy kable J-D(ZN)H są odporne na warunki atmosferyczne?

Mimo że kable J-D(ZN)H są zaprojektowane do użytku wewnątrz budynków, ich wytrzymałość i ochrona czynią je odpornymi na wiele warunków atmosferycznych. Niemniej jednak, nie są one przeznaczone do zastosowań na zewnątrz i nie są odporne na długotrwałe ekspozycje na światło słoneczne, deszcz czy ekstremalne temperatury.

4. Czy instalacja kabli J-D(ZN)H wymaga specjalnego sprzętu?

Kable J-D(ZN)H można instalować za pomocą typowych narzędzi do instalacji kabli. Jednakże, ze względu na delikatność włókien światłowodowych, należy zachować ostrożność podczas ich obsługi. Zaleca się, aby instalację kabla przeprowadzał wykwalifikowany technik.

5. Jakie są ograniczenia w użytkowaniu kabli J-D(ZN)H?

Kable J-D(ZN)H są wysoce wydajne, ale mają pewne ograniczenia. Na przykład, nie są one przeznaczone do zastosowań na zewnątrz lub w środowiskach, gdzie mogą być narażone na ekstremalne warunki atmosferyczne. Ponadto, podczas instalacji kabli J-D(ZN)H należy zachować ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych włókien światłowodowych. Wreszcie, choć kable te są wolne od halogenów, nadal mogą przyczynić się do rozprzestrzeniania się ognia, więc ich instalacja powinna zawsze spełniać lokalne przepisy dotyczące bezpieczeństwa pożarowego.

Producenci

Wszystkie marki »