DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

 • Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

 • CPR
 • usuń filtry

Dodano produkt do listy

ZW-NOTKtcdD Kable światłowodowe zewnętrzno-wewnętrzne

 • Strona:
 • 1
 • produktów na stronie:
 • 36
 • 60
 • 96

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kabla ZW-NOTKtcdD:

1. Czym jest wzmocnienie z włókien aramidowych w kablu ZW-NOTKtcdD?

Wzmocnienie z włókien aramidowych w kablu ZW-NOTKtcdD znacznie zwiększa jego wytrzymałość na rozciąganie i odkształcenia. Włókna aramidowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV czy zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu kabel może być bezpiecznie i skutecznie używany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, niezależnie od warunków panujących w środowisku zewnętrznym.

2. Czy kabel ZW-NOTKtcdD jest bezpieczny w przypadku pożaru?

Tak, kabel ZW-NOTKtcdD jest bezpieczny w przypadku pożaru. Powłoka zewnętrzna wykonana z tworzywa bezhalogenowego sprawia, że w przypadku pożaru nie wydziela on szkodliwych gazów. Co więcej, jest całkowicie dielektryczny, co oznacza, że nie przewodzi prądu elektrycznego, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania.

3. Czy kabel ZW-NOTKtcdD jest odpowiedni do stosowania na zewnątrz?

Tak, kabel ZW-NOTKtcdD jest idealny do stosowania na zewnątrz. Jest to kabel uniwersalny, co oznacza, że jest zaprojektowany do instalacji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Powłoka zewnętrzna wykonana z tworzywa bezhalogenowego oraz wzmocnienie z włókien aramidowych zapewniają wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i działanie promieniowania UV.

4. Jakie są główne zastosowania kabla ZW-NOTKtcdD?

Kabel ZW-NOTKtcdD jest niezwykle wszechstronny i można go stosować w wielu różnych kontekstach. Jest to idealne rozwiązanie dla infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci przemysłowych, centrów danych i wszędzie tam, gdzie wymagane jest przesyłanie danych na dużą odległość z minimalnymi stratami. Jego trwałość i wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych sprawiają, że jest doskonałym wyborem do instalacji na zewnątrz.

5. Czy kabel ZW-NOTKtcdD jest łatwy w instalacji?

Kabel ZW-NOTKtcdD został zaprojektowany tak, aby zapewnić łatwość instalacji. Tuba centralna pomaga w organizacji włókien światłowodowych, co ułatwia ich układanie i instalację. Ponadto, dzięki wzmocnieniu z włókien aramidowych, kabel jest odporny na rozciąganie, co również ułatwia proces instalacji. Dlatego kabel ZW-NOTKtcdD jest nie tylko trwały i niezawodny, ale także łatwy w obsłudze i instalacji.

Producenci

Wszystkie marki »