DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

  • CPR
  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

ZW-NOTKtsd Kable światłowodowe zewnętrzno-wewnętrzne

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kabla ZW-NOTKtsd:

1. Jak działa sucha uszczelka w kablu ZW-NOTKtsd?

Sucha uszczelka w kablu ZW-NOTKtsd służy do ochrony włókien światłowodowych przed negatywnym wpływem wilgoci i innych czynników zewnętrznych. Działa ona poprzez tworzenie bariery, która uniemożliwia przenikanie wilgoci do wnętrza kabla. Dzięki temu, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych, kabel ZW-NOTKtsd jest w stanie zapewnić niezawodne i efektywne przesyłanie danych.

2. Czy kabel ZW-NOTKtsd jest bezpieczny w przypadku pożaru?

Tak, kabel ZW-NOTKtsd jest bezpieczny w przypadku pożaru. Jego powłoka zewnętrzna wykonana jest z tworzywa bezhalogenowego, które w razie pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Ponadto, ze względu na całkowicie dielektryczną konstrukcję, kabel ten nie przewodzi prądu elektrycznego, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania.

3. Czy kabel ZW-NOTKtsd nadaje się do instalacji zewnętrznych?

Kabel ZW-NOTKtsd został zaprojektowany tak, aby doskonale sprawdzał się zarówno w instalacjach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jego odporność na warunki atmosferyczne, a także specjalna sucha uszczelka chroniąca przed wilgocią, czynią go idealnym rozwiązaniem dla wszelkich instalacji na otwartym powietrzu.

4. Jakie są główne zastosowania kabla ZW-NOTKtsd?

Kabel ZW-NOTKtsd jest niezwykle uniwersalny, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań. Od telekomunikacji i centrów danych, poprzez zastosowania przemysłowe, aż po sieci lokalne (LAN) - wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przesyłanie danych na duże odległości z minimalnymi stratami, kabel ZW-NOTKtsd sprawdzi się doskonale.

5. Czy kabel ZW-NOTKtsd jest łatwy w instalacji?

Instalacja kabla ZW-NOTKtsd jest stosunkowo prosta, dzięki jego dobrze przemyślanej konstrukcji. Jego tubowa struktura ułatwia organizację włókien światłowodowych, a sucha uszczelka zapewnia dodatkową ochronę podczas instalacji. Dzięki tym cechom, proces instalacji jest mniej skomplikowany, a ryzyko uszkodzenia kabla jest minimalne.

Producenci

Wszystkie marki »