DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

 • Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

 • CPR
 • usuń filtry

Dodano produkt do listy

ZW-NOTKtcd Kable światłowodowe zewnętrzno-wewnętrzne

 • Strona:
 • 1
 • produktów na stronie:
 • 36
 • 60
 • 96

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kabla ZW-NOTKtcd:

1. Czy kabel ZW-NOTKtcd może być stosowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków?

Tak, kabel ZW-NOTKtcd to kabel uniwersalny, co oznacza, że jest zaprojektowany do instalacji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Powłoka zewnętrzna wykonana z tworzywa bezhalogenowego zapewnia wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, wilgoć czy różne temperatury, a jednocześnie jest bezpieczna i nieszkodliwa w przypadku pożaru, co czyni go idealnym wyborem do instalacji wewnętrznych.

2. Co oznacza, że kabel ZW-NOTKtcd jest optotelekomunikacyjny?

Kabel optotelekomunikacyjny, jakim jest ZW-NOTKtcd, jest przeznaczony do przesyłania sygnałów światłowodowych. Technologia światłowodowa umożliwia transmisję danych na duże odległości z minimalnymi stratami, co sprawia, że jest ona idealna do zastosowań wymagających szybkiego i niezawodnego przesyłania danych, takich jak telekomunikacja, transmisja danych w czasie rzeczywistym, systemy monitoringu i wiele innych.

3. Co to jest tuba centralna w kablu ZW-NOTKtcd?

Tuba centralna w kablu ZW-NOTKtcd to struktura, która otacza i chroni włókna światłowodowe. Jest zaprojektowana tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia włókien podczas instalacji czy użytkowania kabla, a także umożliwić łatwą organizację włókien. Jest to istotne, gdyż nawet niewielkie uszkodzenie włókna światłowodowego może prowadzić do znaczących strat sygnału.

4. Jakie są główne zastosowania kabla ZW-NOTKtcd?

Kabel ZW-NOTKtcd jest wszechstronny i można go stosować w wielu różnych kontekstach. Jest to idealne rozwiązanie dla infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci przemysłowych, centrów danych i wszędzie tam, gdzie wymagane jest przesyłanie danych na dużą odległość z minimalnymi stratami. Powłoka zewnętrzna z tworzywa bezhalogenowego, tuba centralna oraz właściwości dielektryczne czynią go niezawodnym i bezpiecznym wyborem zarówno do instalacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

5. Czy kabel ZW-NOTKtcd jest bezpieczny do stosowania w budynkach?

Tak, kabel ZW-NOTKtcd jest bezpieczny do stosowania w budynkach. Powłoka zewnętrzna z tworzywa bezhalogenowego sprawia, że w przypadku pożaru nie wydziela on szkodliwych gazów. Ponadto, jest całkowicie dielektryczny, co oznacza, że nie przewodzi prądu elektrycznego, co jest szczególnie istotne dla bezpieczeństwa instalacji wewnętrznych.

Producenci

Wszystkie marki »