Dostawca w Telekomunikacji i Teleinformatyce

Lista zapytań

Telefon optyczny 1310 & 1550 nm, para urządzeń, (KI021)

Symbol produktu
KI021
szt.
string(68) "/t/e/telefon-optyczny-1310-1550-nm-para-urzadzen-ki021-_0_cf1cd3.jpg"
  • Pełna charakterystyka
  • Więcej informacji
Zestaw telefonów optycznych umożliwia dwukierunkową komunikację głosową po jednym włóknie światłowodowym. Niezastąpiony przy naprawach i paszportyzacji kabli światłowodowych.
Nadaje się do komunikacji krótko jak i długodystansowej.

W skład zestawu wchodzą 2 jednostki wraz ze słuchawkami.

Parametry:

  1. Transmisja cyfrowa Full-duplex po jednym włóknie;
  2. Robocza długość fali: 1310/1550nm;
  3. Dynamika: >= 45dBm;
  4. Czas pracy: 40 godzin;
  5. Temperatura pracy: od -10 do +60 st. C;
  6. Przystosowany do pracy w warunkach polowych;
  7. Złącze optyczne: SC/PC + adaptery do wyboru: FC/PC, ST/PC lub LC/PC
  8. Zestaw składający się z 2 telefonów wraz ze słuchawkami
Więcej informacji
Opiekun produktu PM1-Telekomunikacja 42 689-20-56
Jednostka miary szt.
Producent Kingfisher