DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

Listwy kablowe

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Listwy kablowe od Poltel

Listwy elektroinstalacyjne przybierać mogą różne formy. Wśród licznych propozycjidostępnych w naszym sklepie nie zabrakło listew przypodłogowych z kanałem kablowym, jak i listew kablowych, które montowane są bezpośrednio na ścianach. Listwy instalacyjne elektryczne pozwalają na stworzenie rozbudowanej sieci kablowej z późniejszą możliwą przebudowy. Posiadają one ponadto zdejmowane pokrywy, dzięki którym z łatwością można dostać się do poszczególnych przewodów.

Montując listwy kablowe należy wyposażyć się w dodatkowe akcesoria, takie jak łączniki. W zależności od zapotrzebowania mogą one mieć różne kształty. W naszym sklepie można między innymi zakupić łączniki proste, kątowe, narożniki płaskie, wewnętrzne, a także zewnętrzne. Podczas instalacji listew instalacyjnych elektrycznych należy również posiadać zakończenie do listew, aby uzyskać zadowalające efekt końcowy.

Listwy kablowe są niewielkich rozmiarów i w elegancki sposób ukryją okablowanie strukturalne zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Tworząc trasy kablowe dla fabryk, warsztatów lub też garaży warto w takich przypadkach postawić na korytka kablowe. W pomieszczeniach, w których występuje wysokie zapylenie czy też wilgotność należy postawić na pełne korytka. Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Poltel, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Producenci

Wszystkie marki »