DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

Dodano produkt do listy

Zasilacze awaryjne | Listwy zasilające

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

W naszym asortymencie znajdziesz listwy zasilające oraz zasilacze UPS rack, w tym modele z serii UPS Newell Force, które są doskonałym wyborem dla każdego rodzaju instalacji. Wybierając zasilacz UPS online lub UPS rack, zyskujesz gwarancję niezawodności i wydajności. Każdy zasilacz UPS posiada różne rodzaje UPS, w tym sinus UPS i sinus pro W, które dostarczają czystą falę sinusoidalną.

Dla zwiększenia czasu podtrzymania oferujemy możliwość dołączenia dodatkowych baterii. Nasze zasilacze rack są wyposażone w moduły rozszerzeń, inteligentne sloty oraz złącza bateryjne. Akumulatory w naszych urządzeniach są wysokiej jakości, co przekłada się na długą żywotność i wydłużanie czasu podtrzymania.

Wszystkie nasze zasilacze awaryjne posiadają wbudowany wyświetlacz, porty komunikacyjne, a także slot SNMP dla lepszej zarządzalności. Power factor wyjściowy oraz moc czynna i moc pozorna naszych urządzeń gwarantują wysoką efektywność energetyczną. Niektóre modele wyposażone są także w wyłącznik EPO oraz oferują funkcję USB dla dodatkowej wygody użytkowania.

Pamiętaj, że odpowiedni wybór zasilacza UPS jest kluczowy dla zapewnienia optymalnej ochrony. Nasz asortyment oferuje różnorodne modele, w tym micro UPS i Pico UPS, które są doskonałe dla mniejszych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Nasze zasilacze UPS są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym wariantach zasilacza UPS rack oraz zasilacza UPS online, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Funkcjonalność zasilaczy UPS obejmuje także tryb awaryjny, który zapewnia ciągłość działania w najbardziej krytycznych momentach. Dodatkowo, działanie zasilacza jest wzmocnione przez power factor wyjściowy, który maksymalizuje wydajność urządzenia.

W naszej ofercie znajdziesz także zasilacze rack z opcją wybierania dodatkowych baterii, co pozwala na wydłużanie czasu podtrzymania w razie potrzeby. Każdy zasilacz UPS wyposażony jest w akumulatory wysokiej jakości, które są kluczowe dla efektywnego zasilania awaryjnego. Ponadto, nasze zasilacze awaryjne UPS zawierają sloty SNMP oraz moduły rozszerzeń, co umożliwia łatwą rozbudowę systemu.

Specyficzne cechy, takie jak kształt fali, czysta fala i fala sinusoidalna w naszych zasilaczach UPS zapewniają najwyższą jakość zasilania. Modele z linii Sinus Pro W i Sinus Pro E zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podłączonych urządzeń. Dodatkowo, power sinus w naszych zasilaczach awaryjnych gwarantuje efektywność energetyczną i redukcję strat.

Każdy zasilacz UPS w naszej ofercie posiada rodzaj baterii dostosowany do specyficznych wymagań, a także opcje takie jak wbudowany wyświetlacz, wyłącznik EPO i funkcja USB dla dodatkowej funkcjonalności. Z nami masz pewność, że wybierasz zasilacz UPS, który jest nie tylko niezawodny, ale również dopasowany do Twoich specyficznych potrzeb.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dalszych informacji oraz pomocy w wyborze zasilacza UPS. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązanie zasilania awaryjnego, które spełni Twoje oczekiwania i zapewni bezpieczeństwo Twoich urządzeń.

Producenci

Wszystkie marki »