Dostawca w Telekomunikacji i Teleinformatyce

Lista zapytań

Gniazdko światłowodowe NGO naścienne. Komplet: Gniazdko, 1 adapter SC/APC, Pigtail abonencki 1J SM SC/APC 43m, włókno G657A2, śr. Zew. 4mm, materiał LFH.

Symbol produktu
NGO-12/43/1J/4,0
szt.
string(162) "/g/n/gniazdko-swiatlowodowe-ngo-nascienne-komplet-gniazdko-1-adapter-sc-apc-pigtail-abonencki-1j-sm-sc-apc-43m-wlokno-g657a2-sr-zew-4mm-material-lfh-_0_08dfe3.jpg"

PLIKI DO POBRANIA

  • Pełna charakterystyka
  • Więcej informacji
Gniazdo optyczne NGO-12 jest produktem innowacyjnym, pozwalającym na doprowadzenie kabla światłowodowego bezpośrednio do mieszkania odbiorcy. Produkt umożliwia umieszczenie we wnętrzu do dwóch adapterów typów SC, LC Duplex, E2000 lub F3000. Dostęp do nich chroniony jest poprzez system zasuwek, które automatycznie przesłaniają porty przyłączeniowe po wypięciu z nich złącza światłowodowego. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz przeciwdziała dostawaniu się kurzu do wnętrza obudowy, wykonanej z niepalonego ABS, a jej wymiary i wykonanie pozwalają na montaż naścienny bez obawy zburzenia estetyki wnętrza pomieszczenia.
Uniwersalność gniazda pozwala na doprowadzenie światłowodu podtynkowo lub natynkowo z każdej strony. Dodatkowo, przewidziana została możliwość wykonania dwóch spawów i umieszczenia ich w środku w przeznaczonych do tego miejscach. Produkt przeznaczony jest dla światłowodów o zmniejszonym promieniu gięcia min. 7mm.
Więcej informacji
Opiekun produktu PM1-Telekomunikacja 42 689-20-56
Jednostka miary szt.
Producent OPTOMER