Dostawca w Telekomunikacji i Teleinformatyce

Lista zapytań

Kim jesteśmy?

Firma POLTEL od 1994 roku znana jest na rynku jako dystrybutor pełnej gamy produktów do budowy sieci telekomunikacyjnych, teletechnicznych, teleinformatycznych i prowadzi działalność w zakresie kosztorysowania i dostaw telekomunikacyjnego osprzętu pasywnego i aktywnego (sieciowego) w bardzo szerokim asortymencie.

Poprzez wieloletnią współpracę z wiodącymi na polskim, europejskim i światowym rynku producentami i dostawcami , staliśmy się multibrandowym dostawcą sprawdzonych produktów i systemów.

Firma POLTEL prowadzi wyłącznie działalność handlową, doradczą i szkoleniową obejmującą realizację bieżących i inwestycyjnych dostaw materiałowych. Wprowadza do oferty wyłącznie rozwiązania niezawodne, spełniające wymagania europejskich i polskich  norm branżowych, objęte polityką gwarancyjną i reasekuracyjną przez producentów.  Gwarantuje oryginalność oferowanych produktów i zakup poprzez autoryzowane i legalne kanały sprzedaży producentów na polskim rynku.

Firma POLTEL jest sprawdzonym i wiarygodnym dostawcą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Strategia marketingowa firmy ukierunkowana jest na budowanie długofalowych, pozytywnych relacji zgodnie z ideą:

"Naszym celem jest wspólny biznes..."

Czym się zajmujemy?

Rozwój firmy determinują głównie nowe trendy i technologie oferowane przez producentów a wdrażane przez inwestorów z udziałem firmy wykonawczych i instalacyjnych. To właśnie badanie i zaspokajanie ich potrzeb przyczyniało się do budowania i poszerzania oferty handlowej POLTEL, na którą obecnie składa się ponad 140 tysięcy produktów w obszarach:
Telekomunikacja

Telekomunikacyjnych ziemnych sieci miedzianych i światłowodowych

Telekomunikacja

Światłowodowych sieci FTTX

Telekomunikacja

Okablowania strukturalnego i wyposażenia serwerowni

Telekomunikacja

Lokalizatorów, testerów, spawarek, reflektometrów i urządzeń pomiarowych

Telekomunikacja

Sieciowych urządzeń aktywnych i teletransmisyjnych

Telekomunikacja

Zasilania awaryjnego UPS

Telekomunikacja

Wyposażenia w narzędzia do prac kablowych