DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

Pigtaile Światłowodowe i Patchordy

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Patchcordy i pigtaile wysokiej jakości 

Pigtaile światłowodowe oraz patchcordy wielomodowe to elementy niezbędne przy tworzeniu sieci kablowej i łączeniu urządzeń aktywnych. Podobnie jak okablowanie światłowodowe oraz okablowanie strukturalne, tak i światłowód patchcord oraz pigtail posiadają swoje specyfikacje, z którymi zachęcamy się zapoznać. 

  • Co to jest pigtail światłowodowy? Jest to kabel, który tworzą jednostronnie konfekcjonowane włókna światłowodowe, służące do zakańczania tras kablowych w przełącznicach lub panelach światłowodowych, metodą spawu termicznego. Możliwe zakończenia włókien: ST, FC, SC, LC, MTRJ oraz E2000. Wśród nich znajdują się qoltec pigtail, pigtail bkt standard, oraz wielomodowy pigtail optyczny.
  • Co to jest patchcord światłowodowy? Jest to kabel, który figuruje również pod nazwą “kabel krosowy”. Służy on do przesyłania sygnałów optycznych. W zależności od modelu ma różną długość. Sam kabel składa się z włókna światłowodowego, a także “półzłączek” na końcach. Wśród nich możemy wyróżnić kolorowe pigtaile światłowodowe oraz turkusowy pigtail światłowodowy.

Przy wyborze odpowiedniego pigtaila światłowodowego warto zwrócić uwagę na jego budowę. Budowa pigateli światłowodowych różni się w zależności od zastosowania. Rozgałęziony pigtail światłowodowy jest idealny do zastosowań, gdzie wymagane jest podłączenie wielu urządzeń, podczas gdy qoltec pigtail światłowodowy jest znany z wysokiej jakości wykonania. Dla bardziej specyficznych potrzeb dostępne są zestawy pigtaili światłowodowych, które zawierają różne typy zakończeń, takie jak pigtaile e2000, pigtaile fc, pigtaile st, pigtaile sc oraz pigtaile lc.

Warto również zwrócić uwagę na parametry transmisyjne takie jak tłumienność wtrąceniowa, tłumienność odbiciowa oraz promień zgięcia. Te parametry mają kluczowe znaczenie dla jakości sygnału przesyłanego przez kabla światłowodowego. Ponadto, ważne jest, aby zwrócić uwagę na średnicę zewnętrzną oraz osłonę zewnętrzną pigtails, które mogą wpływać na ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Warto pamiętać, że łatwo uszkodzić pigtail, jeśli nie jest on prawidłowo zabezpieczony.

W ofercie Poltel dostępne są również produkty takie jak ftth, złącze optyczne, wtyków światłowodowych bkt oraz komponenty światłowodowe. Wszystkie te produkty są wykonane z najwyższej jakości włókna światłowodowego i spełniają najwyższe standardy branżowe.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiednich produktów do Państwa potrzeb.

Producenci

Wszystkie marki »