• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Filtry
  • typ włókna
  • długość
  • rodzaj sznura
  • typ sznura
  • typ SM/MM
  • typ złącza 1
  • szlif 1
  • typ złącza 2
  • szlif 2
  • średnica kabla
  • standard włókna
  • Status dostępności:
  • Producent:
  • Zakres cen
Tagi

Dodano produkt do koszyka

Pigtail SM Simplex

Pigtaile SM Simplex to odcinki kabla światłowodowego, zwane także jako pigtail światłowodowy jednomodowy lub jednomodowy pigtail. Służą one do łączenia włókien optycznych w systemach telekomunikacyjnych, wykorzystując złączem typu SC/APC, zapewniając duże przepustowości i precyzję.

Rodzaje Pigtaile SM Simplex

  • Pigtail SC/APC 2: Wykorzystuje złącze SC/APC, idealny do zastosowań, gdzie wymagana jest długość 2m.
  • Pigtail SC/APC SM 9/125: Oferuje włókno 9/125, zapewniając wysoką wydajność.
  • Pigtail SC/APC g.652d 2m: To pigtail światłowodowy służy do specjalistycznych zastosowań, z wykorzystaniem kabla abonenckiego g.652d.

Cechy i Korzyści Pigtaile SC/APC

Nasze pigtaile jednomodowe są zakończone złączami takimi jak SC/APC czy E2000, zapewniając efektywność w łączenia włókien kabla optycznego. Polerowanie kątowe w złączach typu APC daje minimalne straty, a płaszcz zewnętrzny zabezpiecza przed uszkodzeniami.

Zastosowania i Kompatybilność

Pigtaile światłowodowe są kompatybilne z różnymi rodzajami kabli światłowodowych i włókien optycznych, w tym jednomodowych patchcordów transmisyjnych i odcinki kabla światłowodowego. Nadają się do łączenia jednomodowych patchcordów i innych włókien kabla optycznego.

Wszystkie produkty

Wyników na stronie
Sortuj wg:
Wyników na stronie

Instalacja i Wykorzystanie

Instalacja pigtaile SM Simplex jest prosta i szybka. Pigtail światłowodowy jednomodowy, taki jak pigtail SC/APC SM 9/125, zapewnia wydajne łączenie włókien optycznych. Nie ma ryzyka, że można uszkodzić pigtail, jeśli zastosuje się właściwe narzędzia i techniki. Oferujemy również adaptery światłowodowe, aby ułatwić proces instalacji.

Specyfikacje Techniczne

Wśród naszych pigtaile znajdziesz produkty o różnej długości, takie jak długość 1m, oraz różne rodzaje złącz, takie jak APC Simplex. Oferujemy pigtaile z zakończonymi złączami, takimi jak pigtaile LC, pigtaile E2000 oraz pigtaile z włóknem Corning G. Polerowanie kątowe zapewnia doskonałą transmisję sygnału.

Wysoka Jakość i Niezawodność

Nasz kabel światłowodowy abonencki oraz pigtail światłowodowy są znane z wysokiej jakości i niezawodności. Wybierając nasze jednomodowych patchcordy transmisyjne i odcinki kabla światłowodowego, wybierasz produkty, które służą latami.

Wsparcie i Obsługa Klienta

Jeśli masz pytania dotyczące wyboru właściwego rodzaju złącza, takiego jak APC czy złącze SC/APC, lub potrzebujesz pomocy w łączeniu jednomodowych patchcordów, nasi eksperci są gotowi pomóc. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i szybką dostawę.

Zamówienia i Wysyłka

Zapraszamy do składania zamówień online. Oferujemy pigtaile FC, pigtaile ST, pigtaile SC, a także inne opcje. Dzięki naszej zoptymalizowanej logistyce, możemy dostarczyć zamówienie w najkrótszym możliwym czasie, bez względu na wielkość i rodzaj złącza. Oferujemy również korzystną cena netto.

Podsumowanie

Pigtaile SM Simplex są niezbędnym elementem systemów transmisji fali świetlnej, używanym w kabli dystrybucyjnych i kabli światłowodowych. Z naszymi produktami, takimi jak pigtail zakończone złączami czy pigtail SM 1J 9/125, masz pewność, że Twoja sieć będzie działać sprawnie i efektywnie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów.