DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

 • Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • zmień

Język:

Waluta:

Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tyś produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Opcje przeglądania

Rozwiń
 • usuń filtry

BAKS: Systemy tras kablowych

Firma BAKS powstała w 1986 roku. Stała się wiodącym producentem systemów nośnych dla przemysłu telekomunikacyjnego i energetycznego, pneumatycznego oraz wodnego. Firma BAKS od wielu lat obecna jest na rynkach zagranicznych w Europie oraz na świecie.

»Przeczytaj więcej

Dodano produkt do listy

Produkty firmy BAKS.

 • produktów na stronie:
 • 36
 • 60
 • 96

Systemy tras kablowych BAKS

Systemy tras kablowych BAKS spełniają wszystkie wymogi ciągłości elektrycznej, które poprzez prawidłowy montaż i odpowiednie uziemienie zapewniają zachowanie bezpieczeństwa w funkcjonowaniu trasy kablowej wraz z całym okablowaniem. Koryta BAKS posiadają trzy systemy połączenia: 

 • standardowe połączenie korytek
 • połączenie korytek klik
 • połączenie korytek siatkowych

Systemy tras kablowych BAKS, produkowane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wysoką stabilność (przy zachowaniu odpowiednich parametrów i ciężaru). Trasy BAKS są ognioodporne, oraz zapewniającą stałą pracę instalacji w przypadku pożaru, na którą wskazuje system E30 i E90. Baks oferuje produkty do kompletnych rozwiązań, które pozwalają na realizację dowolnych konfiguracji tras kablowych.

Koryta kablowe BAKS

Korytka BAKS wytwarzane są z wysokiej jakości blach, które wytworzono w hutach zachodnioeuropejskich. Wysoka jakość materiałów gwarantuje:

 • bezproblemowy i szybki montaż
 • długi okres użytkowania
 • jednakowy wygląd wszystkich wyrobów
 • spełnienie norm bezpieczeństwa

Baks oferuje korytka kablowe w kilku wariantach wysokości i szerokości. Wszystkie koryta baks wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości od 0,5 do 1,5 mm. Do każdego koryta, produkowane są redukcje BAKS, dzięki którym możliwe jest poprowadzenie przewodów w dowolny sposób.

Korytka zatrzaskowe BAKS KLIK typu KF

Korytka zatrzaskowe KF BAKS umożliwiają zatrzaskowe połączenie bez konieczności skręcania śrubami. System KLIK od BAKS kilkukrotnie przyspiesza montaż trasy kablowej – użycie tego systemu to duża oszczędność czasu montażu trasy kablowej. Połączenie dwóch koryt trwa kilka sekund!

Korytka typu KG, KC, KB Baks

Standardowe koryta BAKS łączą się ze sobą przez wsuwanie się jednego koryta w drugie, bez użycia łączników. Taki system łączeń gwarantuje oszczędność w czasie montażu oraz oszczędność materiałów np. łączników i blachy łącznikowej. Przetłoczenia w dnie koryt KG BAKS zwiększają wytrzymałość instalacji oraz zabezpieczają przewody przed uszkodzeniem podczas układania. 

Kompletny system koryt Baks zawiera elementy kształtowe (akcesoria do koryt BAKS) typu: kolanka, trójniki, czwórniki, obejścia, redukcje, łuki pokrywy, śruby do koryt BAKS, które umożliwiają montażyście dowolne uformowanie trasy kablowej. 

Kształtki BAKS

Baks zapewnia możliwość wyboru kształtek zagiętych na prosto lub po promieniu. Kształtki zgięte po promieniu, umożliwiają zachowanie wymaganego promienia gięcia kabla.

Pokrywy do systemów korytek BAKS

Pokrywy posiadają specjalnie uformowane przetłoczenia zatrzaskowe, które pozwalają na szybki montaż przez zatrzaśnięcie pokrywy na korycie. Taka forma montażu warunkuje potrzeby stosowania opasek, śrub do koryt, wkrętów i innych zabezpieczeń dla koryt. 

Producenci

Wszystkie marki »

ul. Olechowska 84,
92-403 Łódź

NIP: 728-283-48-13
REGON: 382169303

tel. (+42) 689 20 50
fax. (+42) 689 20 60

info@poltel.com.pl

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.