DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Opcje przeglądania

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

U-DQ(ZN)BH 8J E9/125 SMF28e+® SM - Kabel światłowodowy zewnętrzno-wewnętrny, uniwersalny, centralna tuba, zbrojony dielektrycznie

U-DQ(ZN)BH 8J E9/125 SMF28e+® SM - Kabel światłowodowy zewnętrzno-wewnętrny, uniwersalny, centralna tuba, zbrojony dielektrycznie

Ocena:

Kod EAN: 4056418100678

Kategoria: U-DQ(ZN)BH

Symbol: U-DQ(ZN)BH 8J E9/125 SMF28e+® SM

Jednostka miary: szt.

Producent: Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Koszty dostawy:
  • Wysyłka kurierem 0.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Dostępność:
Opis produktu
General Specifications
Product Number 008EEU-13122A2G
EAN Code 4056418100678
Environment Indoor/Outdoor
Cable Type Single Tube
Product Type Dielectric armor
Fiber Category Single-mode (OS2)
Flame Rating LSZH™/FRNC
Coding according to EN 60794-1-1 (DIN VDE 0888-100-1) U-DQ(ZN)BH
Application Duct ,  Vertical Riser ,  General Purpose Horizontal 
Mechanical Specifications
Crush Resistance 1500 N/10 cm
Min. Bend Radius Installation 130 mm
Min. Bend Radius Operation 100 mm
Nominal Outer Diameter 6.6 mm 
Cable Design
Cable Marking Meter - Handset - CE 17 EN 50575 Dca,s2,d2,a1 - Sine - CORNING - Fiber Optic Cable - Year - U-DQ(ZN)BH 8 E9 CT 3.0 LSZH(TM)/FRNC
Fiber Count 8
Number of Ripcords 1
Outer Jacket Color Black
Outer Jacket Material Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material
Outer Jacket Nominal Thickness 1.2 mm
Tensile Strength Elements and/or Armoring - Layer 1 Laminated swelling glass yarn armor
Buffer Tube Diameter 3 mm
Fiber Coloring Blue, Orange, Green, Brown, Slate, White, Red, Black
Environmental Conditions
Temperature Range, Installation -5 °C  to  50 °C    (23 °F  to  122 °F    )
Temperature Range, Storage -25 °C  to  70 °C    (-13 °F  to  158 °F    )
Temperature Range, Operation -20 °C  to  60 °C    (-4 °F  to  140 °F    )
Ordering Information
Weight 46 kg/km
Standards
RoHS Free of hazardous substances according to RoHS 2011/65/EU
Flame Test Method Flame retardant according to IEC 60332-1-2 (single cable) Reaction to fire according to EN 50575 and EN 13501-6 Low smoke according to IEC 61034 and zero halogen to IEC 60754-1 Non-corrosive according to IEC 60754-2
Waterblocking IEC 60794-1-2 F5
Flame propagation test Flame retardant according to IEC 60332-1-2 (single cable)
Reaction to fire requirements Reaction to fire according to EN 50575 and EN 13501-6
Smoke density Low Smoke to IEC 61034
Halogen content test Zero Halogen to IEC 60754-1
Level of corrosion Non-corrosive according to IEC 60754-2
Standards
Fiber Standards TIA/EIA-492CAAB ,  IEC 60793-2-50 Type B1.3 ,  ITU-T G.652.D ,  ISO/IEC 11801 Ed.2.2 
Optical Characteristics
Cable cutoff wavelength 1260 nm
Fiber Code E
Fiber Name E9/125 SMF28e+®
Fiber Type Single-mode
Fiber Core Diameter 8.2 µm
Maximum Attenuation 0.36 dB/km / 0.36 dB/km / 0.22 dB/km
Serial 1 Gigabit Ethernet 5000 MHz*km / - / -
Serial 10 Gigabit Ethernet 10000 MHz*km / - / 40000 MHz*km
Wavelengths 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
Fiber Category OS2

Waga produktu: 0

Cechy produktu
Kable Miedziane
  • CPR
  • Eca
  •  
Parametry
  • Cena za
  • 1000m
  •  
kable światłowodowe
  • całkowita Ilość włókien [szt.]
  • 8
  • typ włókna
  • 9/125 µm SM (OS2) G.652D
  •  
Parametry
  • Minimalne zamówienie
  • 2000
  •  
kable światłowodowe
  • Ilość włókien w tubie
  • 8
  •  
Parametry
  • kolor powłoki zewnetrznej
  • Czarny
  •  
kable światłowodowe
  • Ilość aktywnych tub
  • 1
  •  
  • Typ kabla wg VDE
  • U-DQ(ZN)BH
  •  
Kable światłowodowe pigtail i patchcord
  • typ SM/MM
  • SM
  •  
kable światłowodowe
  • standard włókna
  • G,652.D
  •  
Opinie, recenzje, testy:
  • Ocena:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: U-DQ(ZN)BH 8J E9/125 SMF28e+® SM - Kabel światłowodowy zewnętrzno-wewnętrny, uniwersalny, centralna tuba, zbrojony dielektrycznie
Zapytaj o produkt

 

* - pola wymagane

Produkty podobne

Producenci

Wszystkie marki »