• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Zmień

Język:

Waluta:

Koszyk

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Renomowanych, sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

DOSTARCZAMY NIE TYLKO PRODUKTY!

Dostarczamy nie tylko towary, ale ściśle współpracujemy z naszymi klientami i pomagamy zwiększyć ich przewagę konkurencyjną na rynku.

W tym celu, na podstawie przesłanego zestawienia materiałów z przedmiaru projektu wraz z wymaganiami technicznymi, w oparciu o posiadaną wiedzę, wieloletnie doświadczenie i wsparcie producentów, optymalizujemy dobór materiałów i ich koszt zakupu, przy zapewnieniu spełniania wymagań technicznych. W ten sposób maksymalizujemy atrakcyjność naszych ofert, a tym samym ofert naszych klientów. Za każdym razem tworzymy indywidualną, szytą na miarę wymagań i potrzeb inwestora lub użytkownika kompleksową ofertę materiałowo-sprzętową. Taka forma pracy nad doborem i wyceną materiałów sprawdziła się jako najbardziej efektywna.

Ze względu na obszerność produktów w ofercie - blisko 60 000, nie dysponujemy gotowym cennikiem produktów. Aktualne ceny produktów i podstawowe informacje techniczne są udostępnione bez ograniczeń w naszym serwisie internetowym.

Ponieważ ostateczne ceny sprzedaży są uzależnione od wielu czynników (dostępność w magazynie, minima zakupowe, ogólna wartość oferty, dodatkowe wsparcie projektu przez producenta, forma płatności), zachęcamy do nawiązania lub kontynuowania współpracy poprzez wysłanie takiego zestawienia przy najbliższym zadaniu do realizacji.

 

KONCEPCJE WSPÓŁPRACY

E-BUISNESS

„e” oznacza nie tylko „elektroniczny”.

Dobry e-business jest również bardziej efektywny.

Skorzystaj z narzędzi udostępnionych w naszym serwisie www specjalnie dla Ciebie.

KOMPETENCJE TECHNICZNE

Masz okazję skorzystać z usług jednego z najbardziej zaawansowanych technicznie dystrybutorów o tak szerokim asortymencie w zakresie osprzętu pasywnego. 

Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów pomoże w wyborze odpowiednich produktów do każdej inwestycji. 

LOGISTYKA

Właściwy produkt dostarczymy we właściwe miejsce, we właściwym czasie i we właściwej ilości.

Złóż odpowiednio wcześnie zamówienie i określ harmonogram dostaw.

KONCEPCJE PRODUKTÓW

U podstaw wszystkiego leżą produkty.

W naszym serwisie www łatwo znajdziesz wszystko czego szukasz przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę, bez żadnych ograniczeń.