DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

Zakończenia kablowe

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Pełna oferta systemów łączówkowych stosowanych w Polsce w miedzianych sieciach telekomunikacyjnych od strony liniowej i stacyjnej: łączówki, głowice kablowe, gniezdniki, skrzynki, rozdzielcze, zabezpieczenia przepięciowe i przetężeniowe, stelaże przełącznic MDF, magazyny, odgromniki, bloki stacyjne, głowice kablowe, wtyki i sznury pomiarowe. Oferujemy dostępne z magazynu oryginalne przyrządy montażowe wszystkich systemów łączówkowych spotykanych w Polsce.

Końcówki kablowe i złączki kablowe są dostępne w wielu rodzajach, w tym jako końcówki tulejkowe izolowane i pojedyncze tulejki kablowe. Wybór odpowiednich typów końcówek kablowych, takich jak końcówki kablowe do przewodów elektrycznych, zależy od konkretnego zastosowania. Odpowiednie tulejki kablowe zapewniają bezpieczne zakończenie przewodu, a tulejki izolowane dodatkowo zabezpieczają przed kontaktem elektrycznym.

Prawidłowo zaciśnięte tulejki są gwarancją trwałego i niezawodnego połączenia. W ofercie znajdują się również końcówki oczkowe, które są popularnym rozwiązaniem w wielu aplikacjach. Użytkownicy cenią sobie wysokiej jakości tulejki za ich trwałość i niezawodność. Wśród akcesoriów kablowych, końcówki oczkowe mają szczególne zastosowanie w miejscach, gdzie wymagane jest mocne i trwałe połączenie.

Różnorodność rodzajów tulejek kablowych pozwala na optymalne dopasowanie do każdego typu instalacji. Końcówka elektryczna jest kluczowym elementem każdego połączenia, a zaciśnięte tulejki zapewniają pewność i stabilność połączenia. Jakości tulejki izolowane oraz tulejki zaciskowe są niezbędne w każdym zestawie narzędzi elektryka. Tulejki izolowane służą nie tylko do zabezpieczenia przewodów, ale również do ich oznaczania.

Tulejki kablowe i bezpieczne zakończenie to kluczowe aspekty każdej instalacji elektrycznej. Wśród tulejek podwójnych i izolowanych nasuwek znajdują się produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Tulejki kablowe mają również znaczenie w zapewnieniu trwałości połączeń. Konektorowe izolowane, końcówki rurowe, głowice kablowe oraz wtyki kablowe są dostępne w szerokiej palecie, aby sprostać różnorodnym wymaganiom użytkowników. Tulejka wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i niezawodność każdego połączenia.

Producenci

Wszystkie marki »