DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

 • Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • zmień

Język:

Waluta:

Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tyś produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Filtry

Rozwiń
 • usuń filtry

Dodano produkt do listy

Osprzęt miedziany dla telekomunikacji

Promocje

 • produktów na stronie:
 • 36
 • 60
 • 96

Osprzęt telekomunikacyjny niezbędny do stawiania niezawodnej sieci telekomunikacyjnej

Osprzęt do budowy sieci telekomunikacyjnych w Poltel to bogactwo różnorodnych produktów. Wśród wielu propozycji można między innymi znaleźć:

 • pojedyncze oraz modułowe łączniki żył kablowych - stabilne połączenia żył kablowych uzyskamy dzięki złączkom jednożyłowym typu UY, albo złączkom dwużyłowym, które pozwalają na naprawę kabli miedzianych o różnych przekrojach,
 • kompatybilne zakończenia kablowe LSA - jeżeli chodzi o niezawodny osprzęt telekomunikacyjny, to wariant miedziany sprawdzi się podczas tworzenia stabilnych połączeń, np. łączówki LSA, zespołu łączówek KRONE, łączówek telekomunikacyjnych nierozłącznych i rozłącznych, gniezdników LSA i sznurów pomiarowych,
 • obudowy telekomunikacyjne do zarządzania torami transmisyjnymi - mówiąc o osprzęcie linii kablowych nie można zapomnieć o obudowach do sieci telekomunikacyjnej. Dzielą się one na obudowy wewnętrzne (boxy BKT, obudowy natynkowe, puszki wnękowe) oraz obudowy zewnętrzne (szafy kablowe telekomunikacyjne, cokoły).

Jeżeli chodzi o osprzęt telekomunikacyjny, to w Poltel znajdziesz także osprzęt do słupów telekomunikacyjnych. Ciągły rozwój sektorów energetyki i telekomunikacji wymusza wspieranie technologii odpowiedzialnej za przygotowanie niezawodnych linii telekomunikacyjnych. Marki prześcigają się w proponowaniu nowych rozwiązań, które mają obowiązek sprostać najnowszym wymaganiom z zakresu słupów energetycznych oraz telekomunikacyjnych. 

Mówiąc o osprzęcie linii kablowych trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że każda linia telekomunikacyjna musi zapewniać jak najlepszą jakość połączeń. Nie da się zatem ukryć, że gwarancją trwałych i niezawodnych rozwiązań jest najlepszej jakości osprzęt telekomunikacyjny.

Osłony złącz miedzianych i osłony złącz światłowodowych

Jeżeli chodzi o osprzęt sieci telekomunikacyjnych, to osłony złącza kablowego gwarantują najlepszą jakość transmisji sygnału do odbiorników. Ze względu na konstrukcję wyróżniamy osłony wieloparowe i małoparowe. Najpopularniejszymi osłonami wieloparowymi są mufy XAGA. Osłona złącza XAGA to osprzęt telekomunikacyjny, który najczęściej wymaga użycia zestawu do odgałęzienia kabli z serii BOKT. Wybierając osłonę małoparową warto zwrócić uwagę na jedne z najpopularniejszych osłon do złącz, np. osłona KM-1 dla 1-5 par, albo osłona złącza KM-2, która pomieści nawet 10 par.

Łączniki żył kablowych dla telekomunikacji

Żaden osprzęt linii kablowych nie jest kompletny bez profesjonalnych łączników. Modele Scotchlock, renomowanej firmy 3M, gwarantują jedną z najwyższych jakości przesyłanego sygnału.
 

Producenci

Wszystkie marki »

ul. Olechowska 84,
92-403 Łódź

NIP: 728-283-48-13
REGON: 382169303

tel. (+42) 689 20 50
fax. (+42) 689 20 60

info@poltel.com.pl

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.