DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Opcje przeglądania

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

Produkty firmy TREND Networks (wcześniej IDEAL Networks)

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

TREND Networks (wcześniej IDEAL Networks)

 

ZALEŻ OD NAS
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zgrany zespół TREND Networks (wcześniej IDEAL Networks) rozumie wyzwania, przed którymi każdego dnia stają instalatorzy kabli do transmisji danych, technicy sieciowi i integratorzy systemów na całym świecie. Dlatego wspieramy naszych klientów szeroką gamą innowacyjnych urządzeń do testowania kabli do transmisji danych i sieci, które zapewniają szybkie i dokładne wyniki w każdych okolicznościach – nawet tych najtrudniejszych.

Nasza głęboko zakorzeniona filozofia „Zależy od nas” zapewnia, że ​​nasi klienci wiedzą, że zawsze zapewnimy wydajność i wsparcie, których potrzebują. Przeczytaj więcej o naszej obietnicy.

Z siedzibą w Wielkiej Brytanii, z międzynarodowymi biurami i doświadczonym globalnym zespołem, produkujemy i dostarczamy szereg wiodącego w branży i niezawodnego sprzętu testowego, który ułatwia pracę naszym klientom, w tym: certyfikatory okablowania, testery okablowania danych, weryfikatory okablowania, kwalifikatory okablowania, testery kabli światłowodowych, testery aktywnej sieci, testery transmisji sieciowej, testery PoE, testery CCTV, testery przepustowości, testery Ethernetu przemysłowego i inne.

Dzięki wsparciu technicznemu, szkoleniom, serwisowi, kalibracji i poradom, a także zasobom pomagającym edukować użytkowników, nasi klienci mogą być pewni, że TREND Networks pomoże im stać się coraz bardziej produktywnymi.

TREND Networks - vision

“To empower the connected world”

TREND Networks - mission

“We strive to innovate the best test solutions for the connected world that people depend on; because they’re effortless to use and always deliver accurate results”

Producenci

Wszystkie marki »