DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Opcje przeglądania

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

LCS KABEL KROSOWY OS1 SC/SC - 2M DUPLEX

LCS KABEL KROSOWY OS1 SC/SC - 2M DUPLEX

Ocena:

Kod EAN: 3414971658301

Kategoria: Patchcordy

Symbol: 032601

Jednostka miary: szt.

Producent: Legrand Polska Sp. z o.o.

Koszty dostawy:
  • Wysyłka kurierem 0.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Dostępność:
Opis produktu
Przewód połączeniowy światłowodowy to niezbędny element sieci telekomunikacyjnej. Ten konkretny produkt to przewód kategorii OS2, co oznacza, że jest on przeznaczony dla jednomodowych światłowodów o najwyższej jakości. Przewód posiada dwa włókna, co pozwala na przesyłanie sygnału w obie strony. Wersja APC nie jest tutaj dostępna, ale przepust przeciwzgięciowy jest profilowany, co zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Przewód jest wyposażony w złącza wtykowe typu SC duplex, które są bardzo popularne w sieciach światłowodowych. Długość przewodu wynosi 2 metry, co sprawia, że jest on odpowiedni do połączenia urządzeń znajdujących się w niedużej odległości od siebie. Powłoka przewodu jest żółta, co ułatwia jego identyfikację w sieci.

Przewód połączeniowy światłowodowy jest nierozprzestrzeniający płomienia, co oznacza, że spełnia wymagania normy EN 60332-3-24. Jest również bezhalogenowy, co oznacza, że nie emituje toksycznych gazów w przypadku pożaru, co jest szczególnie ważne w miejscach, gdzie przebywają ludzie.

Przewód światłowodowy to niezbędny element sieci telekomunikacyjnej, a ten produkt jest doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie niezawodność i wysoką jakość.
Parametry Techniczne

Przewód połączeniowy światłowodowy

Kategoria - OS2
Liczba włókien - 2
Wersja APC - NIE
Przepust przeciwzgięciowy - Profilowany
Rodzaj włókna - Jednomodowy
Długość - 2mm
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1 - SC duplex
Nierozprzestrzeniający płomienia - Zgodnie z EN 60332-3-24
Rodzaj kabla - Duplex
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2 - SC duplex
Kolor powłoki/izolacji - Żółty
Bezhalogenowy (zgodnie z EN 50267-2-3) - TAK

Waga produktu: 0.082

Opinie, recenzje, testy:
  • Ocena:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: LCS KABEL KROSOWY OS1 SC/SC - 2M DUPLEX
Zapytaj o produkt

 

* - pola wymagane

Produkty podobne

Producenci

Wszystkie marki »