DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Opcje przeglądania

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

LCS KABEL KROSOWY OM3 SC/LC - 3M DUPLEX

LCS KABEL KROSOWY OM3 SC/LC - 3M DUPLEX

Ocena:

Kod EAN: 3414971658677

Kategoria: Patchcordy

Symbol: 032614

Jednostka miary: szt.

Producent: Legrand Polska Sp. z o.o.

Koszty dostawy:
  • Wysyłka kurierem 0.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Dostępność:
Opis produktu
Przewód połączeniowy światłowodowy OM3 to wysokiej jakości produkt, który umożliwia szybkie i niezawodne połączenie urządzeń sieciowych. Dzięki dwóm włóknom i profilowanemu przepustowi przeciwzgięciowemu, przewód zapewnia doskonałą jakość sygnału oraz niskie straty transmisyjne. Włókno wielomodowe 50/125 pozwala na przesyłanie danych na odległość do 300 metrów. Przewód ma długość 3 metrów, co umożliwia elastyczne i wygodne podłączenie urządzeń. Złącze wtykowe połączenia 1 to SC duplex, a połączenia 2 to LC-Duplex, co zapewnia kompatybilność z większością urządzeń sieciowych. Przewód jest bezhalogenowy zgodnie z normą EN 50267-2-3, co oznacza, że jest bezpieczny dla środowiska i zdrowia ludzi. Powłoka/izolacja przewodu jest w kolorze turkusowym, co ułatwia identyfikację i odróżnienie od innych kabli. Przewód połączeniowy światłowodowy OM3 to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy oczekują niezawodności i wysokiej jakości sygnału.
Parametry Techniczne

Przewód połączeniowy światłowodowy

Kategoria - OM3
Liczba włókien - 2
Wersja APC - NIE
Przepust przeciwzgięciowy - Profilowany
Rodzaj włókna - Wielomodowy 50/125
Długość - 3mm
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1 - SC duplex
Nierozprzestrzeniający płomienia - Zgodnie z EN 60332-3-24
Rodzaj kabla - Duplex
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2 - LC-Duplex
Kolor powłoki/izolacji - Turkusowy
Bezhalogenowy (zgodnie z EN 50267-2-3) - TAK

Waga produktu: 0.069

Opinie, recenzje, testy:
  • Ocena:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: LCS KABEL KROSOWY OM3 SC/LC - 3M DUPLEX
Zapytaj o produkt

 

* - pola wymagane

Produkty podobne

Producenci

Wszystkie marki »