DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Opcje przeglądania

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

LCS KABEL KROSOWY OM2 LC/ST - 2M DUPLEX

LCS KABEL KROSOWY OM2 LC/ST - 2M DUPLEX

Ocena:

Kod EAN: 3414971659285

Kategoria: Patchcordy

Symbol: 033065

Jednostka miary: szt.

Producent: Legrand Polska Sp. z o.o.

Koszty dostawy:
  • Wysyłka kurierem 0.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Dostępność:
Opis produktu
Przewód połączeniowy światłowodowy o kategorii OM2 z 2 włóknami w wielomodowym 50/125. Przewód ma długość 2 metrów i jest profilowany przepustowo przeciwzgięciowo. Złącze wtykowe połączenia 1 to LC-Duplex, a złącze wtykowe połączenia 2 to ST. Przewód jest nierozprzestrzeniający płomienia, zgodnie z normą EN 60332-3-24 i bezhalogenowy, zgodnie z normą EN 50267-2-3. Powłoka/izolacja kabla jest pomarańczowa.


Przewód połączeniowy światłowodowy o kategorii OM2 z 2 włóknami w wielomodowym 50/125. Przewód ma długość 2 metrów i jest profilowany przepustowo przeciwzgięciowo. Złącze wtykowe połączenia 1 to LC-Duplex, a złącze wtykowe połączenia 2 to ST. Przewód jest nierozprzestrzeniający płomienia, zgodnie z normą EN 60332-3-24 i bezhalogenowy, zgodnie z normą EN 50267-2-3. Powłoka/izolacja kabla jest pomarańczowa.



Parametry Techniczne

Przewód połączeniowy światłowodowy

Kategoria - OM2
Liczba włókien - 2
Wersja APC - NIE
Przepust przeciwzgięciowy - Profilowany
Rodzaj włókna - Wielomodowy 50/125
Długość - 2mm
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1 - LC-Duplex
Nierozprzestrzeniający płomienia - Zgodnie z EN 60332-3-24
Rodzaj kabla - Duplex
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2 - ST
Kolor powłoki/izolacji - Pomarańczowy
Bezhalogenowy (zgodnie z EN 50267-2-3) - TAK

Waga produktu: 0.053

Opinie, recenzje, testy:
  • Ocena:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: LCS KABEL KROSOWY OM2 LC/ST - 2M DUPLEX
Zapytaj o produkt

 

* - pola wymagane

Produkty podobne

Producenci

Wszystkie marki »