DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Filtry

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

Cokoły do szaf teleinformatycznych rack 19 cali | POLTEL Telecom

  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96

Praktyczne i estetyczne cokoły do szaf Rack

Stojąca szafa teleinformatyczna wymaga solidnego podłoża, dlatego cokoły do szaf serwerowych są tak ważne. Dzięki nim, cokoły do szaf teleinformatycznych sprawiają, że okablowanie strukturalne nie jest narażone na uszkodzenia mechaniczne, czy też zabrudzenie i zawilgocenie. Szczególnie podczas sprzątania, cokół zabezpieczający przewody jest niezastąpiony. Aby cokoły Rack 19 były kompletne warto także do nich dopasować narożniki, które łączą ze sobą ścianki i stabilizują całość (również do nabycia w naszym sklepie). Narożniki do cokołów, wykonane są one z blachy stalowej - dla zwiększenia komfortu użytkowania można także w nich zastosować gumowe wibroizolatory.

W Poltel, poza cokołami do szaf Rack i narożnikami wykonanymi ze stalowej blachy (da się je także dopasować pod względem kolorystycznym), można także kupić inne akcesoria do szaf Rack, a w tym:

Cokoły do szaf Rack są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. W odpowiednim doborze cokołu do konkretnej szafy serwerowej odgrywają kluczową rolę wymiary cokołów. Jeśli ktoś poszukuje konkretnego modelu, jak cokół do szaf teleinformatycznych 600x600x100mm, z pewnością odnajdzie go w naszej ofercie. Cokół do stojącej szafy teleinformatycznej, w szczególności, dodaje stabilności i zabezpiecza przed potencjalnymi zagrożeniami. Wybierając cokół zabezpieczający przewody, można być pewnym, że wszelkie okablowanie pozostanie nietknięte i bezpieczne.

Użytkownicy, którzy zastanawiają się nad użyciem cokołu do szafy, powinni wiedzieć, że takie rozwiązanie zabezpiecza nie tylko przewody, ale również samej szafy. Cokół zabezpieczający przewody stanowi dodatkową ochronę przed przypadkowymi wypadkami, takimi jak zalanie. Ponadto, dla tych, którzy cenią estetykę i profesjonalne serwerownie, dostępne są legrand lcs cokoły – znane z wysokiej jakości i trwałości.

Co więcej, warto zwrócić uwagę na narożniki do cokołów. Stanowią one integralną część większości modeli i dodają solidności konstrukcji. Nasza oferta obejmuje też szeroki wybór szaf serwerowych Rack i wszelkich potrzebnych akcesoriów do szaf Rack, w tym lcs cokół czy stabilne szafy teleinformatyczne stojące. Wszystko, czego potrzebujesz do montażu szafy, znajdziesz w jednym miejscu.

Podsumowując, niezależnie od tego, czy potrzebujesz cokołów do szaf serwerowych, czy też podstawowych części do szafy, Poltel oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie szafy, wyposażenie szafy Rack, a także ekspertów gotowych pomóc w każdym etapie – od doboru cokołu po montaż szafy. Dzięki naszej bogatej ofercie, Twoja sieć będzie nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna.

Producenci

Wszystkie marki »