DOSTAWCA W TELEKOMUNIKACJI I TELEINFORMATYCE

  • Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Koszyk
Ponad 100 tyś produktów

Ponad 100 tys. produktów

Kompleksowa zindywidualizowana obsługa projektów

Oryginalne produkty

Oryginalne produkty

Renomowanych sprawdzonych producentów

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta

Techniczne i merytoryczne doradztwo

Ponad 25 lat doświadczenia

Ponad 25 lat doświadczenia

Wiarygodny partner w biznesie

Opcje przeglądania

  • usuń filtry

Dodano produkt do listy

LCS KABEL KROSOWY OM2 SC/LC - 1M DUPLEX

LCS KABEL KROSOWY OM2 SC/LC - 1M DUPLEX

Ocena:

Kod EAN:

Kategoria: Patchcordy

Symbol: 033075

Jednostka miary: szt.

Producent: Legrand Polska Sp. z o.o.

Koszty dostawy:
  • Wysyłka kurierem 0.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Dostępność:
Opis produktu
Ten produkt to przewód połączeniowy światłowodowy o kategorii OM2, przeznaczony do transmisji sygnałów światłowodowych. Posiada dwa włókna i nie ma wersji APC. Przewód ma profilowany przepust przeciwzgięciowy i jest wykonany z wielomodowego włókna o średnicy rdzenia 50 µm i otoczce 125 µm. Długość przewodu wynosi 1 m, a złącze wtykowe połączenia 1 to LC-Duplex, a połączenia 2 to SC duplex. Przewód jest bezhalogenowy zgodnie z normą EN 50267-2-3 i posiada izolację w kolorze pomarańczowym. Dodatkowo, spełnia wymagania nierozprzestrzeniania płomienia zgodnie z normą EN 60332-3-24, co zapewnia bezpieczeństwo w przypadku pożaru.
Parametry Techniczne

Przewód połączeniowy światłowodowy

Kategoria - OM2
Liczba włókien - 2
Wersja APC - NIE
Przepust przeciwzgięciowy - Profilowany
Rodzaj włókna - Wielomodowy 50/125
Długość - 1mm
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1 - LC-Duplex
Nierozprzestrzeniający płomienia - Zgodnie z EN 60332-3-24
Rodzaj kabla - Duplex
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2 - SC duplex
Kolor powłoki/izolacji - Pomarańczowy
Bezhalogenowy (zgodnie z EN 50267-2-3) - TAK

Waga produktu: 0.052

Opinie, recenzje, testy:
  • Ocena:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: LCS KABEL KROSOWY OM2 SC/LC - 1M DUPLEX
Zapytaj o produkt

 

* - pola wymagane

Produkty podobne

Producenci

Wszystkie marki »